winniepooh napisała: > gdyby w Polsce ludzie mniej pracowali to nie mieliby co do gara włozyć. (poprawiłem błąd) Rozumiem, że przeprowadziłaś badania, zrobiłaś sondaże, przeprowadziłaś analizy i wreszcie spytałaś ZZ czy przeprowadziły referenda. Twoje zdanie znaczy tyle co moje – to znaczy nic. Chyba nie myślisz o rozwiązaniu problemu nadgodzin za pomocą zwiększenia obowiązkowego czasu pracy do 46 godzin tygodniowo bo to już było.

Witam serdecznie, Ankieta i raport z badania! Zapraszam do wzięcia udziału w ciekawym badaniu związanym z podejmowaniem decyzji zakupowych. Kliknij w link moje-ankiety.pl/respond-32020.html postępuj zgodnie z instrukcją tam zamieszczoną, a odwdzięczę się raportem ze zbiorczych wyników i moimi wnioskami przesłanymi na mail.

I czemu tu się dziwic jak później w badaniach takich jak tych CBOSu www.pieniadz.pl/Polacy,nie,lubia,ZUSu,Potwierdzaja,to,wyniki,badania,CBOS,1-24335-1.html Polacy pokazują że nienawidzą ZUSu… Ale z drugiej strony czy się taki urodził co by wszystkim dogodził?