Witam czytałem wypowiedzi na temat Biblioteka Prawa Pracy . Prosze wszystkich o wpisanie dokładnych danych firmy i nazwisk które są za takie oszustwo odpowiedzialni…

GCP Instytut Doskonalenia Wiedzy Prawno-Ekonomicznej J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Sp. j.

ul. Łowińskiego 7 E, 31-752 Kraków

KRS: 0000254412

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS

ISSN 2080-2889

Redaktor prowadzący

Grażyna Kwiatkowska – redakcja@bibliotekakp.pl

Redakcja

Maciej Ofierski

Joanna Jurek

Beata Opar

Małgorzata Tabaszewska

Dział IT

Jarosław Putek

Karol Tłustowski

Przemysław Woliczko

Są to ludzie którzy są odpowiedzialni za jawne oszustwa. Do mnie również dzwoniła jakaś kobieta z przepitym głosem – „baba” przez kilka miesięcy w końcu po którymś telefonie zadzwoniła twierdząc , że jest teraz miesięczny okres bezpłatny , można sprawdzić portal , a po MIESIĄCU ZADZWONI I DOMÓWIMY SIĘ CZY INTERESUJE MNIE I KONTYNUUJEMY CZY TEŻ NIE. Również prosiła że jak jestem przy komputerze abym zalogował się i to wszystko. Kilkakrotnie pytałem czy jest to bez opłat, oczywiście twierdziła , że jest to całkowity darmowy dostęp i jeżeli będę zadowolony zadzwoni w celu ewentualnego ZAWARCIA UMOWY . Tak to odbywało się w praktyce. Po niecałych 2 tygodniach wszedłem na durny i pusty portal i gdzieś w zakątkach strony był zapis o wypowiedzeniu umowy…. Mam pytanie jakiej umowy skoro żadna nie została zawarta !!! W tym miejscu chciałbym zaznaczyć jedno : UMOWA USTNA W TYM KRAJU RÓWNIEŻ JEST OBOWIĄZUJĄCA !!!! wg ustnych ustaleń telefonicznych dostęp jest całkowicie bezpłatny , i pod koniec darmowego okresu ma zadzwonić i zapytać czy ZAWIERAMY UMOWĘ. Jak ma się to do zapisu że automatycznie przedłuża się o całe 12 miesięcy po 780 zł netto za miesiąc…. ( coś około) . Gdy zadzwoniłem z wyjaśnieniami oczywiście wypierają się . ( na marginesie dzwoniąć do działu handlowego / windykacji i innych często odbiera ta sama osoba… )

w w tej chwili wysyłają faktury za 60 zł netto za okres wypowiedzenie OKRESu DARMOWEJ PRÓBY !!!! Frima… przede wszystkim jaka firma bo dla mnie to zlepek krętaczy i oszustów!! to złodzieje i naciągacze zamierzam zgłosić to do prokuratury o próbę wyłudzenia. Na marginesie KRD …. aby wpisać dłużnika należy mieć zobowiązanie powyżej 500 zł , okres wypowiedzenia 3 x 60 zł to 180 zł więc nie mają prawa wpisać do KRD.

Mam takie pytanie , ponieważ podpierają się w tych swoich pismach , że z danego numeru IP została zawarta umowa.. Przede wszystkim jaka umowa i jak ma się to jeżeli większość komputerów ma ID zmienne , albo w danym momencie logowanie zawarte z numeru ID komputera który znajdował się w miejscu publicznym ?

Śmiech po prostu śmiech w dobie kryzysu ciężko znaleźć ludzi uczciwych, jednak jestem człowiekiem uczciwym , działalność rozwijam uczciwie – nie będę płacił jakichkolwiek pieniędzy czy będzie to 5 zł czy 200 za wyłudzenie i oszustwo.

BIBLIOTEKA PRAWA PRACY – ZŁODZIEJE OSZUŚCI !!! a właścicele J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa powinni się wstydzić i najlepiej do więzienia.

LINK do krs : www.krs-online.com.pl/gcp-instytut-doskonalenia-wiedzy-prawno-krs-242754.html

właściciel : Mosiądz Juliusz Krzysztof

Oliwa Tomasz Jan

RZĄSA DARIUSZ ALEKSANDER

o prosze …

Pan Rząsa były funkcjonariusz… dlatego prokuratura w KRAkowie mówi , że nie widzą przestępstwa ..

Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa ŚMIECH NA SALI !!!!

LINK : katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=RZ&katalogId=2&subpageKatalogId=2&pageNo=1&nameId=2159&osobaId=13811&

KPINA I JESZCZE RAZ KPINA NAJWIĘKSZE PRZEKRĘTY W TYM KRAJU ROBIĄ BYLI FUNKCJONARIUSZE….